ELKO 016 PARTY — ELKO

ELKO 016 PARTY

Клієнт: ELKO Сфера бізнесу: дистриб'юція Формат заходу: партнерська зустріч Місце проведення: лаунж-ресторан Buddha-Bar, Київ Дата: 4 грудня 2015 р.
Як це було
  • Підтримка високого рівня довіри, який склався між Клієнтом і вендорами за роки співпраці, зміцнення бізнес-позицій у процесі неформального спілкування.
  • Об’єднання партнерів між собою, поглиблення міжособистісних зв’язків  — як доказ існування сформованого навколо бренду friendly community.

Кожен елемент закритого заходу в стилі Бондіани був підпорядкований вищій меті — продемонструвати філософію взаємин ELKO з партнерами без зайвих слів, тобто на ділі. Для нас це вилилось у необхідність правильної інтерпретації теми – тобто втілення виключного статусу, інтелігентності у «декораціях» привілейованого стилю життя центрального образу «агента 007».

Для цього Клієнту було надано ексклюзивні умови роботи з преміальним майданчиком — Buddha Bar. Стиль ведення бізнесу ELKO став натхненням для дизайнерів і креативної команди проекту. Талановиті режисерські рішення і унікальний шоу-контент створили необхідний настрій. Стратегічний набір інтерактивних розваг сприяв знайомству та поглибленню комунікації партнерів між собою, збільшуючи цінність співтовариства вендорів у якості ELKO friends community. Пристрасть, втілена на сцені, та відчуття приналежності до виняткового статусу, що його символізує Джеймс Бонд, сприяли усвідомленню спільності, що очевидно існує між кожним присутнім у той вечір.

Кожен у цей вечір виконав своє надзавдання – і гості, і клієнтська команда. Цим і був зумовлений загальновизнаний успіх івенту, що укріпив ділові зв’язки компанії з її партнерами.

Давайте знайомитись ближче

Є задача
Є рішення
Є результат