Стопами козацької слави —
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/a1lux/ye-event.com/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/pro/fields/class-acf-field-clone.php on line 130

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/a1lux/ye-event.com/www/wp-content/plugins/advanced-custom-fields-pro/pro/fields/class-acf-field-clone.php on line 130
Група компаній «Овостар Юніон»

Стопами козацької слави

Клієнт: Група компаній «Овостар Юніон» Сфера бізнесу: харчова промисловість Формат заходу: театралізований квест Місце проведення: етнографічний комплекс «Українське село», Київська область Дата: 29 липня 2016 р.
  • Об’єднання колективу навколо спільної близької кожному ідеї , що може стати відображенням корпоративної філософії.
  • Налагодження колективних процесів взаємодії у процесі отримання нового непересічного досвіду.

У якості консолідуючої ідеї ми обрали таку, що близька кожному жителю нашої країни — на свідомому чи підсвідомому рівні історичної пам’яті. Українське козацтво – один із найбільш потужних архетипів, що втілює ідею надефективності командної роботи на спільне благо.

Українське село привітало колектив компанії у кращих традиціях – гостинно і душевно. Тут команда «Овостар Юніон» не тільки познайомилась із особливостями життя наших історичних попередників, але й стала його невід’ємною частиною – у ході масштабного квесту-тімбілдінгу, що переніс команду у славні часи існування Запорозької Січі. У першому етапі на них очікував театралізований квест з історичними персонажами, а у другому – занурення у світ народної творчості. Таким чином, окрім уроків історії учасники отримали безцінний досвід у галузі рукотворного мистецтва, що навчило українців наділяти речі душою.

У фіналі команди об’єднались заради спільної мети та буквально зрушили кам’яну стіну силою колективного розуму… і справжньої катапульти. Закріпила ефект гала-вечеря з розважальною програмою у фольк-стилі.

Не лише методологічна основа тімбілдінгу, але й натхнення українською культурою зробили свою справу – колектив був настільки єдиним у досягненні поставлених цілей, що зрівнятися з ними могли б… хіба що легендарні запорожці!

Давайте знайомитись ближче

Є задача
Є рішення
Є результат